„Nie istnieje taka choroba ciała, która byłaby oddzielona od duszy”

                                                                                              Sokrates

Masaż – doskonałe remedium na stres i zmęczenie. Magiczny wpływ dotyku od wieków doceniany wśród ludzi, uznawany za leczniczy i przywracający harmonię i równowagę organizmu.

Stres jest naszym nieodpartym towarzyszem, podąża za nami krok w krok. Ten lepszy – eustres – daje nam uczucie podekscytowania i stresu, lekkiego niepokoju i radości, motywuje nas do działania, ten gorszy – dystres – pozbawia nas siły i energii, napina nasze mięśnie tak, że nie jesteśmy w stanie prawidłowo funkcjonować.

Nasze mięśnie naprężają się i sztywnieją, powodując ucisk na zakończenia nerwowe. Chroniczne napięcia mięśni upośledzają prawidłowe ukrwienie i odżywienie tkanek. Nasze samopoczucie psychiczne jest nierozerwalnie związane z samopoczuciem fizycznym. Napięte mięśnie powodują, że czujemy się usztywnieni, obolali. Złe samopoczucie fizyczne potęguje nasz stres i kręcimy się w kółko…

Masaż nie tylko odpręży Twoje ciało i rozluźni napięcia ale też pozytywnie wpłynie na komfort psychiczny.

Pamiętaj, że gdy ciało jest odprężone, psychika także wraca do równowagi.

Gabinet Masażu w „Chatce” to ciche i spokojne miejsce, stworzone specjalnie dla ludzi zapracowanych i zabieganych, a także tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia, by wrócić do zdrowia.

W naszej ofercie czeka na Państwa szereg usług z zakresu masaży leczniczych, relaksacyjnych, zabiegów wyszczuplająco – ujędrniających. Każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Gabinet masażu: