Chatka w Grzybowie działa od 2018 r. właśnie wtedy oddaliśmy do Państwa dyspozycji 3 pokoje – dwa cztero i jeden trzyosobowy, więc tłok i gwar jest nam daleki. Wszystkie znajdują się na I piętrze domu, my mieszkamy na parterze. W całej Chatce jest 11 miejsc noclegowych. W dwóch pokojach jest możliwość dostawienia dodatkowego spania.

W każdym pokoju jest lodówka, telewizor, jest też dostęp do wi-fi. Każdy ma własną łazienkę, choć z wejściem z korytarza, ale zamykane na klucz. Dla pokoi 4 osobowych łazienki są na pierwszym piętrze, tuż przy pokojach. Dla trójki, na parterze, ale to też jest blisko.

Pokój trzyosobowy i jeden z pokoi czteroosobowych ma wyjście na mały, wspólny balkon/balkonik, z widokiem na wielki, piękny ogród, z którego również możecie korzystać.

Udało się nam wygospodarować miejsce na mały aneks kuchenny, przeznaczony głównie do przygotowania śniadań oraz kolacji. Zaopatrzony jest w niezbędne przybory: talerze, szklanki, kubki, sztućce, garnki, jest tam czajnik oraz jednopalnikowa kuchenka indukcyjna.

W Grzybowie znajdziecie Państwo jedną z najczystszych i najszerszych plaż piaszczystych nad Bałtykiem. Od nas to tylko 10 minut spacerkiem do najbliższego zejścia. Zwierzęta, u nas są mile widziane, mają tam też swoją plażę.

Chatka znajduje się na dużej, ogrodzonej, ponad 15 arowej działce, z pięknym ogrodem i miejscem do zabaw i relaksu, grill i ognisko. Na terenie posesji jest miejsce parkingowe, zamykane na noc.

Noclegi, które oferujemy to gwarancja doskonałego wypoczynku. Naszym gościom zapewniamy miłą, domową atmosferę, przyjemny wypoczynek i coś czego kupić nie można… wyjątkową życzliwość i gościnność…

Serdecznie zapraszamy