1. Pokoje gościnne w Chatce wynajmujemy w systemie dobowym. Doba trwa od godziny 14:00 do godziny 10:00 dnia następnego.
 2. Rezerwacja jest skuteczna dopiero po dokonaniu 20% wpłaty zadatku na wskazany w zakładce KONTAKT rachunek bankowy, w terminie do 2 dni po dokonaniu rezerwacji telefonicznej, mailowej lub innej.
 3. Klucze od pokoi przekazujemy Gościom w dniu przyjazdu po okazaniu dowodu osobistego i rozliczeniu się za pobyt.
 4. Złożenie zamówienia oznacza, że nasi Goście akceptują niniejsze zasady i zobowiązują się do:
  • przestrzegania niniejszego regulaminu
  • utrzymania czystości w pokojach i na terenie całego obiektu
  • przestrzegania ciszy nocnej, która obowiązuje od godziny 22°° do 6°°
  • zamknięcia okien, wygaszenia światła, wyłączenia urządzeń pobierających energię elektryczną, zakręcenia kranów instalacji wodnej przed opuszczeniem pokoju, przestrzegania przepisów ppoż
  • zamknięcia drzwi na klucz po opuszczeniu pokoju
 5. Prosimy Gości przebywających w obiekcie o:
  • nienadużywanie alkoholu
  • niepalenie papierosów (na zewnątrz jest wyznaczone do tego miejsce)
 6. Do Chatki możecie przyjechać ze zwierzętami – psy i koty – zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (aktualne szczepienie i odrobaczenie). W przypadku ich braku, dostępny jest kontakt do lekarza weterynarii w Kołobrzegu. W przypadku występowania choroby przewlekłej u zwierzęcia należy powiadomić o tym właścicieli Chatki w dniu wykonywania rezerwacji.
 7. W miejscach ogólnodostępnych właściciel ma obowiązek trzymania psa na smyczy oraz w kagańcu. Prosimy właścicieli by nie pozostawiali zwierząt w pokojach bez opieki.
 8. Właściciel zwierzęcia jest zobowiązany każdorazowo sprzątać odchody pozostawione przez swoje zwierzę.
 9. Za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzę odpowiada właściciel.
 10. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione mienie w pokoju gościnnym oraz uszkodzenie samochodu lub rzeczy należących do Gości.
 11. Osoby przebywające w pokojach gościnnych ponoszą odpowiedzialność za braki lub uszkodzenia w mieniu powstałe z ich winy lub z winy odwiedzających ich osób. W przypadku zaistnienia szkody, o której mowa powyżej, Gość jest zobowiązany do zapłaty za szkodę, wycenioną przez właściciela obiektu w momencie zwalniania pokoju.
 12. Jeżeli okres pobytu zostanie skrócony przez Gości, to wartość  za niewykorzystany okres nie podlega zwrotowi.
 13. Wszystkie uwagi dotyczące funkcjonowania pokoi gościnnych należy przekazywać właścicielom obiektu.
 14. Właścicielom obiektu przysługuje prawo wymeldowania osób naruszających w/w postanowienia lub powszechnie obowiązujących zasad współżycia społecznego.
 15. Goście zobowiązani są do zwrócenia wynajmowanego pokoju w stanie nie pogorszonym, a także do zwrócenia kluczy, pilotów przed opuszczeniem posiadłości.
 16. Zgubienie klucza od pokoju gościnnego podlega opłacie 50,00 zł.

 

Życzymy Państwu miłego pobytu!