Intensywne, dynamiczne masaże kształtujące sylwetkę, kreujące wizerunek, pozwalające na pozbycie się zbędnych centymetrów. Pobudzające zabiegi, które pozwolą poczuć się doskonale w swoim ciele, dodadzą nam energii i pobudzą zmysły.

Masaż odchudzający jest jedną z odmian masażu klasycznego. Efekt modelowania sylwetki można uzyskać dzięki rozbiciu i rozdrobnieniu podskórnej tkanki tłuszczowej. Dzięki intensywnemu masowaniu, oklepywaniu i uciskaniu limfa w organizmie zostaje równomiernie rozprowadzona, dzięki czemu w obwodzie może ubyć kilka centymetrów.

Jak w przypadku wszystkich form masażu klasycznego, bezpośrednim efektem jego zastosowania jest poprawa kondycji skóry – jej wygładzenie i ujędrnienie. Energiczne ruchy przyczyniają się także do poprawy krążenia i usunięcia nadmiaru toksyn. Pobudzone do pracy zostają komórki ciała, dzięki czemu wzrasta przemiana materii.

Zaleca się, aby po zabiegu spędzić dzień nie na siedząco lub leżąco, ale aktywnie, co przyczyni się do przedłużenia jego efektów.

Masaż odchudzający sam w sobie nie przyczyni się do utraty kilogramów, lecz może wspomóc proces chudnięcia oraz poprawić wygląd skóry i zmniejszyć cellulit.